Infinite Desires
Infinite Desires
Infinite Desires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


my eyes show what my heart wants to conceal.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ново начало

Go down 
AuthorMessage
Касиди Андрюс
Daughter of the Arachy.
Daughter of the Arachy.
Касиди Андрюс


Posts : 17
Join date : 2011-12-09

Ново начало Empty
PostSubject: Ново начало   Ново начало EmptyThu Dec 29, 2011 1:10 pm

Типична зимна петък вечер за мен и приятелите ми.Събрали сме се около една маса,пием вино пред
камината и си говорим за щурите си преживявания през изминаващата
година.Говорихме си как наши познати от близо и далеч са били белязвани от
Ловците и са били пращани в Дома на Нощта. Вампирите не ме притесняват,никога не са…а! За малко да забравя. Името ми е…

-Ками!Камерън,ако обичаш ставай!Ще закъснееш за училище!
Гласът на майка ми отекна в главата ми като звън на църковна камбана. Явно съм санувала,а щом погледнах часовникът веднага се разсъних.Скочих от леглото,нахлузих черен клин и дългата плетена туника с къси ръкаве,сложих си и топлите ръкавели,който най-добрата ми приятелка ми изплете и подари за Коледа и побързах да сляза за закуска.Беше минала седмица от Нова година,но майка ми все още беше в празнично настроение.Докато нахлузвах якето си и чантата успях да си взема една пържена филийка за изпът и да помахам на майка ми.Тя е стройна и висока красавица с къса къдрава червена коса и зелени очи.Слава богу съм наследила всичко това от нея.
-Приятен ден на училище,миличка!-каза тя от предната врата на къщата ни в Оклахома,а аз се постарах да не се завъртя на леда докато изкарвах колата от алеята.
Невъзможно беше как часовете се изнизаха като секунди,последният час имахме история и просто нямах търпение да си тръгна,с Изабела тръгнахме заедно към паркинга на училището,исках и аз красиво име като нейното,но фамилията й беше тази която омайваше хората. Изабела Белаква,фамилията й означаваше чиста вода и защото толкова много ми харесваше Изи постоянно променяше фамилията ми на нейната.Вместо О`Конъли бях Белаква.Двете винаги сме били като сестри и винаги сме били заедно в добро и лошо откакто се преместихме със семейството ми да живеем в Америка когато бях на четири.Тримата ми по-големи братя и баща ми постоянно работеха и много пътуваха,а На-големият ми брат даже скоро ще се жени.
Двете стигнахме колата ми,малко бяло мини с червен покрив.Изи ми говореше за бившото ми гадже,Сам и как съм постъпила добре като съм го била зарязала.Двамата никога не са се спогаждали и й беше приятно,че сега ще има само нейното име в графикът ми.Не разбрах кога спря да говори защото ровех из раницата си и търсех ключовете.
-Из? Изи? Какво стана? Нима най-накрая от толкова приказки загуби гласът си?
Казах насмешливо но гогато вдигнах поглед към нея видях ококорените й очи и полу зейналата й уста-тя беше в шок.Внимателно се изправих и се обърна към нея,леко сложих ръка на рамото й и когато се к-готвех да я повикам по име го забелязах.Ловец и Из се беше вторачила в него.Погледнах го и присвих очи.
-Ако си тук да бележиш приятелката ми си се объркал!-казах ядосано.
Хванах ръката на Изабела и я дръпнах зад себе си,няма да му позволя да отнеме от мен най-добрата ми приятелка.
-Камерън О`Конъли!Нощта избра теб! Твоята смърт ще бъде твое начало.Ноща те зове,вслушай се в нежния и` глас.Твоята съдба те очаква в Дома на нощта.
Не измина и секунда откакто той се врътна и изчезна,когато ми се догади.Осъзнах,че Изи ме е прегърнала и се опитва да ме задържи на краката ми.Не чувах думите й,не ги разбирах,бяха като замазан шум.Изгубих съзнание в мигът в който усетих седалката на минито си.
Back to top Go down
 
Ново начало
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Infinite Desires :: Yeah, freedom. :: Лично творчество.-
Jump to: